Strona główna » Wybielanie

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest zabiegiem dającym efekt rozjaśnienia szkliwa. Biały, lśniący uśmiech to synonim witalności, zdrowia, pewności siebie i dobrego samopoczucia. Niestety, z wiekiem na powierzchni szkliwa akumulują się osady pochodzące z herbaty, kawy, pokarmów czy tytoniu. Powoduje to stopniowe i nasilające się ciemnienie naturalnego koloru zębów. Część z tych przebarwień daje się usunąć regularnymi zabiegami higienizacyjnymi, jednak niektóre wnikają głębiej w strukturę szkliwa, nadając mu nieestetyczny żółto-szary odcień. Wybielanie.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest zabiegiem przeznaczonym do usuwania tego typu przebarwień. Doskonale sprawdzi się również w przypadku zmiany barwy szkliwa związanej z upływem czasu. Jest to bardzo skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna metoda na szybką poprawę swojego wyglądu. W odróżnieniu od większości dostępnych na rynku produktów, profesjonalne wybielanie zębów gwarantuje oszałamiający efekt już po 1 wizycie, przy minimalnym ryzyku powstania nadwrażliwości i podrażnień. Informacje na temat ile kosztuje wybielanie zębów uzyskasz w naszym cenniku oraz podczas wizyty gdzie lekarz przedstawi ci szczegółowy plan zabiegów.

Naszą najsilniejszą stroną są preparaty najwyższej jakości i wykwalifikowany personel, który przeprowadzi zabieg w sposób precyzyjny i ostrożny. Nie oszczędzamy na naszych pacjentach, bo Wasza satysfakcja i zaufanie dają nam radość i motywację do pracy

Jak przebiega gabinetowe wybielanie zębów?

  1. Na początku sprawdzamy z pacjentem wyjściowy kolor zębów i ustalamy, jakie efekty chce osiągnąć. W trakcie badania określamy, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.
  2. Izolujemy dziąsła, aby uniknąć ewentualnego podrażnienia.
  3. Aplikujemy środek wybielający, który od czasu do czasu mieszamy. Produkt jest na tyle skuteczny, że nie wymaga dodatkowej aktywacji lampą, a czas wybielania wynosi jedynie 60 minut.
  4. Na zakończenie zabiegu zabezpieczamy szkliwo przed nadwrażliwością i nawrotem przebarwień oraz porównujemy efekt ze stanem wyjściowym. Pacjent ma czas dokładnie przyjrzeć się rezultatom i określić, czy są dla niego zadowalające. W razie konieczności zabieg można powtórzyć podczas kolejnej wizyty, gdyż nie powoduje on pogorszenia stanu szkliwa.
  5. Pacjent otrzymuje zalecenia jak dbać o zęby, by efekt utrzymał się jak najdłużej.

Odświeżenie efektu wybielania- metoda nakładkowa

Na życzenie pacjenta wykonujemy również indywidualne nakładki, które można wykorzystać do domowego rozjaśniania szkliwa. Zapewniamy dostęp do specjalistycznych preparatów, których nie kupi się stacjonarnie bądź przez internet. Nakładki stosuje się na noc, przez kilka-kilkanaście dni. Jest to świetny sposób na bezpieczne odświeżenie uśmiechu, szczególnie po wcześniejszym gabinetowym wybielaniu zębów. Szukasz wybielanie zębów Katowice i nie możesz znaleźć lekarza? Nie trać czasu, czekamy na Ciebie w Siemianowicach-Śląskich.

Wybielanie zębów cennik

Początkowo w Polsce wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym było kojarzone z bardzo wysoką ceną, a przez to z usługą dla celebrytów, ale rynek i czasy zweryfikowały to. Ceny znacznie spadły, a sam zabieg stał się na tyle popularny, że dzisiaj korzystają z niego wszyscy, bez względu na status społeczny.
Biorąc pod uwagę skuteczność i szybkość wybielania zębów u dentysty to rozwiązanie jest konkurencyjnym w stosunku do innych metod. Szukając wybielanie zębów cena, nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ jest ona uzależniona od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu oraz rodzaju znieczulenia. Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej!

Zapraszamy do umówienia się na wizytę!

Zadzwoń teraz

Lekarze

lek. dent. Maciej Składowski

LEKARZ STOMATOLOG OGÓLNY

lek. dent. Bartłomiej Składowski

LEKARZ DENTYSTA

lek. dent. Kamila Szramowska

LEKARZ DENTYSTA

lek. dent. Adam Janik

LEKARZ DENTYSTA

lek. dent. Tomasz Czerwik

LEKARZ DENTYSTA

Aktualności

Jakie protezy zębowe polecacie? – to pytanie, które często pada na internetowych forach. Odpowiedź nie…

Zęby, w których doszło do zapalenia oraz obumarcia miazgi zębowej, w przeszłości skazane były na…

Wszczepienie implantu zęba, jak każdy zabieg stomatologiczny, może wiązać się z powikłaniami. I choć zdarzają…