O sobie

Lekarz dentysta, absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu z roku 2005, specjalista chirurgii stomatologicznej od jesieni 2014 roku. Specjalizację z chirurgii stomatologicznej odbywał na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu.

W Dentomedzie od września 2007r. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo Szczękowo Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Współpracuje z wieloma gabinetami na terenie województwa śląskiego. W Dentomedzie zajmuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią. W roku 2010 ukończył AOCMF Principles Course w Brnie.

Od 2013 roku w dziedzinie implantologii współpracuje z firmą STRAUMANN. Interesuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, mikrochirurgią ortodontyczną oraz traumatologią szczękowo-twarzową, ze szczególnym uwzględnieniem technik minimalizujących doznania bólowe w czasie zabiegu. Pozazawodowe zainteresowania to turystyka piesza i rowerowa oraz literatura historyczna. Zapalony kibic piłkarski.

about_small_2

Dyplomy

← Zespół